Nikwax Twin Tech Wash/ Tx.direct Wash 0103P06
Nikwax Tech Wash® + TX.Direct® Wash-in is een complete onderhoudsset voor outdoor kleding en synthetische uitrusting. Tech Wash® verwijdert vuil en resten van regulier wasmiddel, waarna TX.Direct® de waterafstotende werking vernieuwt en het ademende vermogen helpt behouden.
€ 22,95
Gratis verzending vanaf € 49,-
Betaalmethodes

Met de Nikwax Tech Wash® + TX.Direct® Wash-in Twin Pack geef je je outdoor kleding een complete onderhoudsbeurt. De set bevat Tech Wash® voor het grondig reinigen van je kleding en TX.Direct® Wash-in om daarna de waterafstotende werking te vernieuwen.
Eerst reinigen met Tech Wash®
Vuil en resten van gewoon wasmiddel kunnen ervoor zorgen dat outdoor kleding minder goed ademt en water minder goed afstoot. Tech Wash® is speciaal ontwikkeld voor technische kleding en materialen en verwijdert vuil zonder resten achter te laten die vocht kunnen aantrekken. Zo helpt het de oorspronkelijke prestaties van je kleding te behouden en de levensduur ervan te verlengen.
Daarna impregneren met TX.Direct® Wash-in
Na het reinigen kun je de waterafstotende werking vernieuwen met TX.Direct® Wash-in. Dit impregneermiddel voegt een duurzame waterafstotende laag toe zonder het ademende vermogen van de stof aan te tasten. De behandeling is eenvoudig in de wasmachine uit te voeren en een wasdroger is niet nodig voor activatie.
De combinatie is geschikt voor verschillende soorten technische outdoor kleding en synthetische materialen, waaronder kleding met membranen zoals GORE-TEX®, Sympatex® en eVENT®. Zo blijven regenjassen en andere kleding voor natte omstandigheden beter presteren en blijf je tijdens buitenactiviteiten comfortabeler en droger.
Belangrijkste eigenschappen:
- Complete onderhoudsset met Tech Wash® en TX.Direct® Wash-in
- Reinigt én impregneert outdoor kleding
- Verwijdert vuil en resten van regulier wasmiddel
- Vernieuwt de waterafstotende werking
- Helpt het ademende vermogen te behouden
- Geschikt voor technische materialen en membranen
- Geschikt voor onder andere GORE-TEX®, Sympatex® en eVENT®
- Eenvoudig te gebruiken in de wasmachine of met de hand
- Geen wasdroger nodig voor de TX.Direct®-behandeling
- PFC-vrij, niet ontvlambaar en op waterbasis
Benieuwd naar meer producten voor het onderhoud van je wandelschoenen? Bekijk hier onze onderhoudsproducten.
Over Nikwax
Nikwax ontstond in 1977 vanuit een simpele frustratie van wandelaar Nick Brown: veel onderhoudsproducten maakten zijn leren wandelschoenen wel waterdicht, maar tastten het leer en daarmee de stevigheid van de schoen aan. Hij ontwikkelde daarom zijn eigen product – de start van Nikwax.
Inmiddels is Nikwax wereldwijd actief met onderhoudsproducten voor outdoor kleding en uitrusting. Het merk richt zich op PFAS-vrije formules en heeft vanaf het begin geen aerosolen of fluorkoolwaterstoffen gebruikt. Ook duurzaamheid speelt een belangrijke rol binnen het bedrijf, van de samenstelling van de producten tot de manier waarop Nikwax onderneemt.
